Tr Dublaj Film izle de Suan toplam 1383 film bulunmaktadir.

ARROW 1. SEZON FULL 23 BÖLÜM

0


Arrow 1. sezon full izle, Arrow 1. sezon hd izle veya hut da Arrow 1. sezon tek part izleyebilirsiniz. Dünyanın severek izlediği arrow’u takipçilerine sunmanın gururnu taşıyoruz. Keşke Türkçe Dublaj izle seçeneğiniz de ekleyebilceydik ama şimdilik altyazılı oalrak izleyenlere sunuyoruz. Şimdi ingilizce altyazılı arrow 1. sezon online izle.

ARROW 1. SEZON FULL 23 BÖLÜM guzel miydi ? Simdi sirada filmi var. Ya da filmini izle.
FILM BILGILERI
ARROW 1. SEZON FULL 23 BÖLÜM

Harika ultra zengin biri ve kazonova bir erkek olan Oliver bir gün bir facia gibi kaza geçirir. Bu kaza denizde cereyan eder. Tas tamam Beş yıl kimse Oliver’den haber alamaz. Oliver ne hikmettir ki müthiş güçlere kavuşmuş biri haline gelmiştir. Aradan geçen yılardan sonra onu bulurlar ve evine geri götürürler. Lakin ondaki insa üstü güçleri kimse fark etmemiştir. Oliver ise artık bu güçleri, dünyada ki aksaklıkları ve bozuk düzeni düzeltmek için kullanacaktır. Böylece düşmanları da artacaktır. Arrow dizisi 2012 de Abd’de yapılmış ve İMDB’den 8.3 puan alarak dünya üzerinde çok izlenen bir dizi halini almıştır. Arrow 1. sezon dizisinin yönetmenliği David NUTTER tarafından götürülmüştür. Katie Cassidy, Manu Bennett, Willa Holland, Stephen Amell, Colin Salmon gibi oyuncular ise oyunculuklarını göstermiş ve paralarına para katmışlardır.
ARROW 1. SEZON FULL 23 BÖLÜM izle ile ünlü yapımcıların bu ünlü dizisinden haberdar olacaksınız. Dev Prodüksiyonu fransada en fazla gösterilmiş filmm ilan ettiler. ARROW 1. SEZON online izle, ARROW 1. SEZON hd izle

Filmin Kategorisi: ±± Arrow İzle, ██ Yabancı Diziler ██

IMDB Puani: 8.3

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Ister misiniz ?
 

“ARROW 1. SEZON FULL 23 BÖLÜM” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. ptnlog - 1 sene once dedi ki:

    Türkçe Dublaj kara-gol-son-katliam/